„Kalvių pakrantė“- tai pušynų apsupta gyvenvietė ant ežero kranto. Gyvenvietės vizija –  laimingos šeimos ekologiškame gamtos glėbyje.

Klaipėdos rajone Dovilų seniūnijos Ketvergių kaime UAB „Baltic Research“ įsigijo sklypus, kurių bendras plotas –  9,2 ha. Kvartalas susideda iš dviejų dalių – tai Tvenkinio gatvėje esančių 12 sklypų, bei Gervių, Kirų ir Garnių akligatvių.  Kvartalo paskirtis – mažaaukščių individualių gyvenamųjų namų statyba.  

UAB „Baltic- Research“ įgyvendina gyvenamųjų namų kvartalo „Kalvių pakrantė“ projektą, kuriame yra siekiama sukurti darnų architektūrinį ir estetinį vaizdą. Vystant šį projektą yra stengiamasi ne tik užstatyti sklypus, bet ir aprūpinti namus šiuolaikiniais inžineriniais sprendimais, kurie gyvenvietei suteiktų išskirtinumą, ekologiškos, inovatyvios bei ergonomiškos gyvenvietės vardą. Visi inžineriniai sprendimai, pradedant nuo žiedinio elektros tinklo, kuris užtikrintų nenutrūkstamą elektros tiekimą avarijos atveju, baigiant vandens gręžiniais, kurie vandenį tiekia iš didesnio nei 120 metrų gylio ir yra įrengti preciziškai užtikrinant, kad būsimiems ir esamiems gyventojams nesudarytų nereikalingų nepatogumų.

Statant gyvenamuosius namus, UAB „Baltic Research“ kaip vystytojas deda visas pastangas, kad namai būtų šilti ir kokybiški, atlaikytų visus Lietuvos klimatui būdingus išbandymus. 100 % mūsų statomų namų šildymui naudoja atsinaujinančios energijos (oras/vanduo – žemė/vanduo) šildymo sistemas, kurios neturi neigiamo poveikio gamtai. Taigi, šiame kvartale nėra dūmų žiemos metu.

Šiuo metu UAB „Baltic Research“ yra pilnai baigusi pirmo, antro ir trečio etapo gyvenamųjų namų kvartalo „Kalvių pakrantė“ statybas. Garnių, Kirų  ir Gervių akligatviuose jau stovi visi namai, Iš kurių liko neparduotas tik 1 paskutinis namas.

Tvenkinio gatvėje jau baigtos 8 blokuotų individualių namų statybos. Jau pradėtame trečiajame etape statoma 12 namų (9 namai jau turi pirkėjus) siūloma rinktis iš penkių tik šiam kvartalui sukurtų gyvenamųjų namų projektų.  2022m. bus pradėtas paskutinis kvartalo Kalvių Pakrantė etapas ir bus statomi paskutiniai 12 namų.

UAB „Baltic Research“ siūlo itin ekonomiškus (A+ klasės) ir patogius gyventi vienbučius arba dvibučius, vienaukščius ar dviaukščius namus. Daugiau informacijos sužinosite paskambinę  šiais  telefono numeriais: 867222042 arba el. Paštu administracija@baltic-research.lt

 

Baigiamasis etapas Tvenkinio g. 12-14; 24-26

Baigiami statyti A+ energetinės klasės namai su visomis komunikacijomis.

Privalumai: A+ energetinė klasė, A klasės akustika, visos komunikacijos, kiemo trinkelės, terasa, sklypą apjuosianti tvora. Visi būstai numatyti su rekuperacine vėdinimo sistema, ekonomišku grindiniu šildymu ir šiuolaikiškais fasadais. Yra galimybė rinktis namus su daline arba pilna apdaila.

Tvenkinio g. 12-1 – 79,9 m2 su sklypu (6,82a) Kaina 110 000 eur – individualus vieno aukšto

Parduotas: Garnių g 4-1.

Baigiamas statyti A+ energetinės klasės namas su visomis komunikacijomis.
Namas yra dviejų aukštų, labai patogaus ir protingo išplanavimo, visos erdvės išnaudotos maksimaliai. Pastatas atitinka aukščiausius energetinius ir akustikos rodiklius (pagal reglamentą turi būti C klasės akustika, pas mus yra A klasės akustika).

Garnių g. 4-1 – 98,33 m2 su sklypu (7,62a) Kaina 150 000 eur – blokuotas, dviejų aukštų, pilna apdaila

Išparduota: Tvenkinio g. 8-10

Statybų pradžia 2017-10 mėn. statybų pabaiga 2018-11 mėn.

Per vienerius metus pastatyti 4 blokuoti ir 4 vienbučiai  A klasės namai, labai džiaugiamės, kad „Kalvių Pakrantės“ bendruomenė pasipildė aštuoniomis šeimomis. Šiai dienai mūsų jau 32 šeimos.