«Kalvių pakrantė“- tai pušynų apsupta gyvenvietė ant ežero kranto. Gyvenvietės vizija —  laimingos šeimos ekologiškame gamtos glėbyje.

Klaipėdos rajone Dovilų seniūnijos Ketvergių kaime 2006 metų liepos mėnesį AB «Baltic Research» įsigijo sklypus, kurių bendras plotas —  9,2 ha. Kvartalas susideda iš dviejų dalių — tai Tvenkinio gatvėje esančių 12 sklypų, bei Gervių, Kirų ir Garnių akligatvių.  Kvartalo paskirtis – mažaaukščių individualių gyvenamųjų namų statyba.  

Nuo 2007 metų rudens AB „Baltic- Research“ įgyvendina gyvenamųjų namų kvartalo „Kalvių pakrantė“ projektą, kuriame yra siekiama sukurti darnų architektūrinį ir estetinį vaizdą. Vystant šį projektą yra stengiamasi ne tik užstatyti sklypus, bet ir aprūpinti namus šiuolaikiniais inžineriniais sprendimais, kurie gyvenvietei suteiktų išskirtinumą, kaip ekologiškos, inovatyvios bei ergonomiškos gyvenvietės vardą. Visi inžineriniai sprendimai, pradedant nuo žiedinio elektros tinklo, kuris užtikrintų nenutrūkstamą elektros tiekimą avarijos atveju, baigiant vandens gręžiniais, kurie vandenį tiekia iš didesnio nei 100 metrų gylio ir yra įrengti preciziškai užtikrinant, kad būsimiems ir esamiems gyventojams nesudarytų nereikalingų nepatogumų.

Statant gyvenamuosius namus, AB «Baltic Research» kaip vystytojas deda visas pastangas, kad namai būtų šilti ir kokybiški, atlaikytų visus Lietuvos klimatui būdingus išbandymus. Įmonė gali pasigirti, kad šiuo metu jau yra parduoti 26 iš 39 namų. Taip pat kuriasi 8 naujos šeimos, iš kurių 100 % šildymui naudoja atsinaujinančios energijos (oras/vanduo – žemė/vanduo) šildymo sistemas, kurios neturi neigiamo poveikio gamtai.

Šiuo metu AB „Baltic Research“ yra pilnai baigusi pirmo ir antro etapo gyvenamųjų namų kvartalo „Kalvių pakrantė“ statybas Garnių ir Kirų akligatviuose. Taip pat Tvenkinio gatvėje 8 blokuotų individualių namų statybas. Jau pradėtame trečiajame etape siūloma rinktis iš penkių tik šiam kvartalui sukurtų gyvenamųjų namų projektų.  AB „Baltic Research“ siūlo itin ekonomiškus (A+ klasės) ir patogius gyventi vienbučius arba dvibučius, vienaukščius ar dviaukščius namus. Daugiau informacijos sužinosite paskambinę  šiais  telefono numeriais: 867222042 , 846489629  arba apsilankę internetinėje svetainėje: www.ntinvesticija.lt

Baigiamasis etapas Garnių g.

Pradedami statyti A+ energetinės klasės kotedžai ir namai, su visomis komunikacijomis.
Kotedžai yra vieno ir dviejų aukštų, labai patogaus ir protingo išplanavimo nepaliekant ir išnaudojant visas erdves maksimaliai. Kotedžai atitinka aukščiausius, energetinius ir akustikos rodiklius (pagal reglamentą turi būti C klasės akustika, pas mus yra A klasės akustika).
Namai (blokuoti, vieno dviejų aukštų) nuo 98,33 m2 iki 107,25 m2. su sklypais nuo 5,81 aro iki 8,52 aro. Kainos nuo 89 000 Eur.
Namai (individualūs vieno aukšto) nuo 105,62 m2 iki 127,23 m2 su sklypais nuo 10,2 aro iki 13,43 aro. Kainos nuo 115 000 Eur.

Etapas Tvenkinio g. 8-10

Statybų pradžia 2017-10-19 dieną statybų pabaiga 2018-11 mėn.

Per vienerius metus pastatyti 4 blokuoti ir 4 vienbučiai  A klasės namai, labai džiaugiamės, kad «Kalvių Pakrantės» bendruomenė pasipildė aštuoniomis šeimomis. Šiai dienai mūsų jau 32 šeimos.

Visi namai parduoti, bet baiginėjamas projektas antram,  Tvenkinio g. 12-14, etapui.