«Jonušai“- tai medžių apsupta gyvenvietė. Gyvenvietės vizija —  laimingos šeimos ekologiškame gamtos glėbyje.

Klaipėdos rajone Jonušų kaime 2006 metų liepos mėnesį AB «Baltic Research» įsigijo sklypus, kurių bendras plotas —  9,2 ha. Kvartalas susideda iš dviejų dalių — tai Tvenkinio gatvėje esančių 12 sklypų, bei Gervių, Kirų ir Garnių akligatvių.  Kvartalo paskirtis – mažaaukščių, modernių,  individualių gyvenamųjų namų statyba.  

Nuo 2018 metų rudens AB „Baltic- Research“ įgyvendina gyvenamųjų namų kvartalo „Jonušai“ projektą, kuriame yra siekiama sukurti darnų architektūrinį ir estetinį vaizdą. Vystant šį projektą yra stengiamasi ne tik užstatyti sklypus, bet ir aprūpinti namus šiuolaikiniais inžineriniais sprendimais, kurie gyvenvietei suteiktų išskirtinumą, kaip ekologiškos, inovatyvios bei ergonomiškos gyvenvietės vardą. Visi inžineriniai sprendimai, pradedant nuo žiedinio elektros tinklo, kuris užtikrintų nenutrūkstamą elektros tiekimą avarijos atveju, baigiant vandens gręžiniais, kurie vandenį tiekia iš didesnio nei 100 metrų gylio ir yra įrengti preciziškai užtikrinant, kad būsimiems ir esamiems gyventojams nesudarytų nereikalingų nepatogumų.

Statant gyvenamuosius namus, AB «Baltic Research» kaip vystytojas deda visas pastangas, kad namai būtų šilti ir kokybiški, atlaikytų visus Lietuvos klimatui būdingus išbandymus. 

 AB „Baltic Research“ siūlo itin ekonomiškus (A+ klasės) ir patogius gyventi vienbučius,  vienaukščius, modernius namus. Daugiau informacijos sužinosite paskambinę  šiais  telefono numeriais: 867222042 , 846489629  arba apsilankę internetinėje svetainėje: www.ntinvesticija.lt